Kurumsal

Anasayfa Kurumsal

Kurumsal

Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda

Batarya enerji depolama teknolojileri

Yenilenebilir enerji sektörünün öncü mühendislik firması Kontek Enerji'nin %100 iştiraki Maxxen, batarya enerji depolama teknolojileri alanında, enerjiyi daha sürdürülebilir ve verimli bir şekilde kullanmak için çözümler sunmayı hedeflemektedir.
 

Maxxen’in hedefi, kesikli yenilenebilir enerji kaynaklarının toplam elektrik üretimindeki payının artmasıyla ortaya çıkabilecek stabilizasyon problemlerini dengelemek için üretilen fazla enerjinin depolanmasını, depolanan bu enerjinin şebekeye ihtiyaç olunan zamanlarda verilmesini ve yenilenebilir enerjinin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayarak enerji sektörünün geleceğini şekillendirmektir. Bu kapsamda ESS olarak ifade edilen enerji depolama sistemlerinin en yaygın kullanılan teknolojisi LFP (Lityum Demir Fosfat) hücrelerinden enerji depolama konteyner üretilmesi amaçlanmaktadır. 
 

Kontek Enerji'nin kalite güvencesiyle üretilen enerji depolama sistemleri sayesinde Maxxen olarak, batarya depolama teknolojileriyle sektöre yenilik ve katma değer sunacağız. 

 


Misyon ve Vizyon

Maxxen olarak, sürdürülebilir enerjiye olan bağlılığımızı teknoloji ve yenilikle birleştirerek, enerji depolama teknolojilerinde lider bir konumda olmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimize daha fazla enerji bağımsızlığı, verimlilik ve çevresel dostluk sunarak dünya genelinde enerji dönüşümüne öncülük etmek istiyoruz.


Sürdürülebilir bir geleceği şekillendirerek, enerji depolama alanında çığır açan çözümler sunarak yenilenebilir enerjinin verimli, yenilikçi ve güvenilir bir şekilde kullanılmasını sağlamaktır.

Değerlerimiz

icon
İnovasyon

Sürekli olarak yeni fikirler ve çözümler üreterek, enerji sektöründe öncü olmaya devam ediyoruz.

icon
Kalite ve Güvenilirlik

Ürünlerimizin kalitesini ve güvenilirliğini en üst düzeyde tutarak, müşterilerimize değer sağlıyoruz.

icon
Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamayı ve en iyi çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

icon
Sürdürülebilirlik

Çevresel ve toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket ederek, enerjiyi daha sürdürülebilir bir şekilde yönetmeyi amaçlıyoruz.

İletişim Formu

X

Kişisel verilerinizin Maxxen tarafından işlenme amaçları hakkında daha detaylı bilgi için  Çerez Politikası Metni’ni okumanızı tavsiye ederiz.